8.p.”Sport – Csak a Kisterenyei Bányász javított helyzetén”

„A vasárnapi fordulóban csak a Kisterenyei Bányász szerzett nagyon értékes két pontot NB II-es csapataink közül. …

Kisterenyei B.  – Nyíregyházi MSE 3:0

Kisterenye, 700 néző

Az első félidőben kiegyensúlyozott küzdelem folyt a két csapat között.  …

…A vendégeknek volt több gólhelyzetük, de ebben a játék részben , de Csernákkal az élen jól hárított a kisterenyei védelem. Szünet után nagy erővel támadott  a hazai csapat, s az 55. percben meg is született a vezető gól. Szeberényi II. lesgyanús helyzetből elfutott, kicselezte a védőket, s előbb rosszul találta el a labdát, de elérte és másodszorra a jobb sarokba lőtt. 1:0.

A gól után már nyugodtabban játszott a hazai csapat és mindvégig mezőnyfölényben irányította a játékot. A 64. percben Kaszás futott el az alapvonalig, a beadását Szeberényi II. kapásból lőtte a bal sarokba.

Sorozatos támadások után 10 perccel a befejezés előtt ismét az ellenállhatatlan Kaszás futott el, lövését Rácz Bozó elől öklözte, aki nyolc méterről kapásból a hálóba vágta a labdát.

Jó: Csernák, Bibók, Szeberényi II. és Kaszás. …”