Nógrád XXVI. évf. 133. szám 1970. június 9.

7.p.”Izgalmas utolsó percek”   -   Győri László  -
„Kisterenye – Nyíregyháza 2:1
Kisterenye, 800 néző
…A Kisterenye kezdett jobban. Az 5. percben Kovács elhúzott a bal szélen és 5 méterről leadott lövése nyomán a kapufáról a hálóba perdült a labda. 1:0. Hazai támadások nyomán Szeberényi, Nagymajdon, majd Kovács lövéseit védte Piltsuk.
Később lábra kapott a vendégcsapat. …Változatos, közepes színvonalú volt a küzdelem. A szünet után a bányászok kezdeményeztek többet. Nagymajdon fölé, majd Tarlósi mellé lőtt. … Taliga szöglete után Tarlósi fejelt a bal felső sarokba. … A Kisterenye játéka elmaradt a várakozásoktól, de ez is elég volt a győzelemhez. …”