2013. augusztus 11.

Nógrádi Népújság XIX. évf. 22. szám 1963. március 16.

8.p.”Rajt előtt egy héttel”

„…Takács Lajos, a Kisterenyei Bányász NB III-as labdarúgóinak edzője is arról beszélt, hogy jó volna már jó talajú pályán játszani kétkapus mérkőzést. Csapata feljövőben van, s nála is a fiatalítás a fő cél. Néhány játékos most szerelt le, akik erősítést jelentenek a csapat részére. De van egy-két tehetséges fiatal labdarúgó, aki szeretne náluk játszani, s akiknek az átminősítése a napokban lesz meg. Szeretnének jobban szerepelni a tavasszal, mint ősszel, s így mindent elkövetnek, hogy jól felkészülten lépjenek pályára már a rajtnál.

Vasárnap Kazáron vendégszerepelt a Kisterenyei Bányász labdarúgó csapata, jól ment a játék. Már az  első félidőben sikerült megszerezni a vezetést 1:0 arányban.

A második félidőben az erőtől duzzadó kisterenyei együttes mindjobban átvette a játék irányítását, s egymásután érték el góljaikat.

Végeredményben a lelkes Kazári Bányász ellen 4:1 arányú szép győzelmet értek el.”